Hakkımızda

1990 Yılından bu yana Otomotiv sektörü içinde yer alan firmamız, 2005 yılından itibaren Computest ( Araç Test merkezi ) olarak da faaliyet göstermektedir.

2006 Yılı sonlarına doğru ciddi AR-GE çalışmaları ile kendi markamız olan DYNOBİL test sistemlerinin üretimine başladık. 10 Seneyi aşkın süredir sektöre yön veren firma olduğumuz siz değerli müşterilerimiz tarafından tescillendi. 0 yerli sermaye ile üretimi yapmamız bizleri haklı olarak gururlandırmakta. Milli değerlerimizi korumak adına yurt dışından alabilecek olduğumuz parçaları dahi kendimiz üretmeye çalışıyoruz. Bu kısa zamanda 70 Araç Test merkezi oluşturduk. Şu an hali hazırda üretimi devam eden 12 Test Merkezi bulunmakta. Geçmişte kurduğumuz Test Merkezlerimiz ile artık bir Aile olduğumuzu düşünmekle beraber her türlü otomasyon, servis desteği, iş planları geliştirme ve uzaktan yardım konuları dahilinde ortak çalışmaktayız.

Oto Ekspertiz konusunda işletmemiz marka bilinirliği açısından ilk sıralarda yer almasının dışında göstermiş olduğu gayret ve güvenilir yaklaşımla da müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Bu 10 yıl içinde toplamda iş ortaklarımız ile beraber yaklaşık 550.000 den fazla araca ekspertiz hizmeti sunduk.

Misyonumuz

Yeni otomobillerine sahip olmak isteyen müşterilerimize ve Oto ekspertiz hizmeti vermek isteyen işletmelere alacakları otomobil ve/veya verecekleri hizmet için tam, doğru bilgi vermek amacı ile kendimizi geliştirerek tecrübelerimizi eksiksiz aktarabileceğimiz bir işletme olmak…

Dynobil

Tüm sorularınız için buradayız!

Bize sormak istediklerinizi 0535 651 67 67 den veya iletişim formumuzdan gönderebilirsiniz.

Sizlerden gelenler bizi mutlu eder.sizde yorumlarınızı iletişim alanından paylaşabilirsiniz.

Ankara’da 30 yıllık esnafım. Daha önce defalarca farklı ekspertizlere gittim. En son Dynobil firması ile çalışmaya başladım. Yerli üretim olmaları ile tercih ettim ve gayet doğru bir karar vermişim. Ülkemize böyle firmalar gerekli!

Oğuzhan İnce

Almak istediğiniz aracın başına daha önce neler geldi? Biliyor musunuz?